Warszawa: w sobotę odbędzie się dzień otarty w Szkole Głównej Handlowej

Szkoła Główna Handlowa organizuje w sobotę (16.03) dzień otwarty. W programie znajdą się prezentacje, zwiedzanie i spotkania z pracownikami. 

articleImage: Warszawa: w sobotę odbędzie się dzień otarty w Szkole Głównej Handlowej fot. Thinkstock

Dzień otwarty rozpocznie się o 10 w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 162. Przez cały dzień na kandydatów będą czekali studenci i przedstawiciele uczelni, którzy opowiedzą jak wygląda codzienne życie w Szkole. 

 
Zostanie zaprezentowany harmonogram rekrutacji, eksperci doradzą – co robić, aby zwiększyć swoje szanse na wymarzone studia. Będzie to okazji, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki, co zrobić, aby nadać właściwy bieg przyszłej karierze. O godzinie 11 zostanie przedstawiony „miniwykład”, który  będzie „próbką studiowania w SGH.
 
W Auli Głównej zaprezentujemy Wam harmonogram rekrutacji, doradzimy, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na wymarzone studia i odpowiemy na pytania. To świetna okazja do tego, by wczuć się w atmosferę studiów i dowiedzieć z pierwszej ręki, co zrobić, aby nadać właściwy bieg przyszłej karierze i rozwojowi swoich pasji i zainteresowań. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy tez miniwykład, dzięki któremu dostaniecie „próbkę” studiowania w SGH.
 
Więcej informacji na stronie 
 
 
 
Mariusz Piskur 11.03.13
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: SGH
Skomentowano 0 razy
Zapisz się na bezpłatny Newsletter Studentów Prawa

Inne artykuły o zbliżonej tematyce

Nie znaleziono żadnych artykułów.
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

Warszawa: w sobotę odbędzie się dzień otarty w Szkole Głównej Handlowej

Aktualności - Student

Polecamy: