Strona główna » Wiadomości » Konferencje i konkursy » Świąteczny koncert SGH

Świąteczny koncert SGH

16.12.14

Studenci SGH już po raz ósmy zagrają dla potrzebujących. Choć Szkoła Główna Handlowa w Warszawie cieszy się opinią uczelni pełnej ludzi nastawionych wyłącznie na osobisty sukces, grupa studentów już od siedmiu lat z powodzeniem obala ten stereotyp i organizuje jedną z największych charytatywnych inicjatyw akademickich. 

articleImage: Świąteczny koncert SGH fot. Thinkstock

Jak co roku studenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wystąpią na scenie, by zaśpiewać kolędy i świąteczne piosenki w nowych aranżacjach. Koncert odbędzie się w Klubie Palladium we wtorek, 16 grudnia 2014 r. o godz. 20:00.


Koncert poprowadzi aktor Michał Meyer („Miasto 44”). Dochód ze zbiórki pieniędzy prowadzonej podczas koncertu, z aukcji prezentów świątecznych ufundowanych przez sponsorów oraz z licytacji kolacji ufundowanych przez warszawskie restauracje, zostanie przekazany na rzecz fundacji Mam Marzenie. Koncert organizuje Niezależny Magazyn Studentów „Magiel” wydawany przez studentów SGH.

Przeczytaj także: Absolwenci SGH zarabiają najwięcej

Organizowany przez studentów Koncert jest świetną okazją do wkroczenia w świąteczny nastrój przy dźwiękach nowoczesnych aranżacji bożonarodzeniowych przebojów.

W 2011 roku niezapomnianych wrażeń dostarczali nam utalentowani studenci warszawskich szkół wyższych, uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Chopina, jak również członkowie drużyny Nataszy Urbańskiej z programu Bitwa na Głosy oraz charyzmatyczny i lubiany prowadzący – Jarosław Kuźniar.

Przeczytaj także: SGH podzieli się na trzy oddzielne szkoły

W czasie edycji 2012 koncert poprowadziła Dorota Wellman. Wspomogliśmy podopiecznych fundacji Mam Marzenie i mamy nadzieję, że zapewniliśmy im niezapomniane przeżycia.

Wspomnienia z edycji 2013 są wciąż świeże. Oprócz wspaniałej zabawy wydarzenie to zapewniło także wsparcie dla podopiecznej Fundacji Ewy Chodakowskiej oraz podopiecznych Fundacji Słoneczko.

Przeczytaj także: Studenci SGH stworzyli inteligentny portal pracy

Według słów zeszłorocznej koordynatorki wydarzenia „Co roku ten koncert się rozwija i co roku wszystko działa sprawniej” – co zatem czeka nas na tegorocznej edycji? Jedno jest pewne: tym razem także nie zabraknie wielu pozytywnych niespodzianek.

Marcin Poznań
 

16.12.14
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

 • SGH zaprasza kandydatów na dni otwarte uczelni

  Obrazek do artykułu: SGH zaprasza kandydatów na dni otwarte uczelni

  Szkoła Główna Handlowa zachęca kandydatów na studia do udziału w dniu otwartym uczelni. Wśród atrakcji wydarzenia znajduje się otwarcie miasteczka studenckiego, prezentacja oferty naukowej SGH oraz zwiedzanie kampusu w asyście studentów z... Więcej

 • Pieniądze na studia w SGH

  Obrazek do artykułu: Pieniądze na studia w SGH

  Szkoła Główna Handlowa wraz z Bankiem Pekao SA przygotowała specjalny program pożyczkowy dla osób zainteresowanych studiami w SGH, a których nie stać na rozpoczęcie nauki w Warszawie. Więcej

 • SGH: nie spada zainteresowanie studiami płatnymi

  Obrazek do artykułu: SGH: nie spada zainteresowanie studiami płatnymi

  Lepiej przygotowani maturzyści, więcej zarejestrowanych kandydatów, nie spada zainteresowanie studiami płatnymi, wzrasta liczba przyjętych z dyplomem Matury Międzynarodowej - takie wnioski pojawiły się po zakończeniu rekrutacji na studia stacjonarne... Więcej

 • Wniosek o grant musi być przemyślany

  Obrazek do artykułu: Wniosek o grant musi być przemyślany

  Wniosek powinien być zrozumiały dla wszystkich. Odradzam też szukanie konkursów, w których termin składania dokumentów upływa za kilka dni - mówi Dariusz Dąbek, Dyrektor Biura Projektów firmy AVISTA, zajmującej się przygotowywaniem wniosków o... Więcej

 • Darmowe bilety unijnym prezentem na osiemnastkę

  Obrazek do artykułu: Darmowe bilety unijnym prezentem na osiemnastkę

  Unia Europejska zafunduje bilety osiemnastolatkom, którzy chcą podróżować po Europie. Wnioski można zgłaszać do 26 czerwca 2018 r. r Więcej

Nowy LEX Student Prawa
Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE