Strona główna » Wiadomości » Konferencje i konkursy » Świąteczny koncert SGH

Świąteczny koncert SGH

16.12.14

Studenci SGH już po raz ósmy zagrają dla potrzebujących. Choć Szkoła Główna Handlowa w Warszawie cieszy się opinią uczelni pełnej ludzi nastawionych wyłącznie na osobisty sukces, grupa studentów już od siedmiu lat z powodzeniem obala ten stereotyp i organizuje jedną z największych charytatywnych inicjatyw akademickich. 

articleImage: Świąteczny koncert SGH fot. Thinkstock

Jak co roku studenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wystąpią na scenie, by zaśpiewać kolędy i świąteczne piosenki w nowych aranżacjach. Koncert odbędzie się w Klubie Palladium we wtorek, 16 grudnia 2014 r. o godz. 20:00.


Koncert poprowadzi aktor Michał Meyer („Miasto 44”). Dochód ze zbiórki pieniędzy prowadzonej podczas koncertu, z aukcji prezentów świątecznych ufundowanych przez sponsorów oraz z licytacji kolacji ufundowanych przez warszawskie restauracje, zostanie przekazany na rzecz fundacji Mam Marzenie. Koncert organizuje Niezależny Magazyn Studentów „Magiel” wydawany przez studentów SGH.

Przeczytaj także: Absolwenci SGH zarabiają najwięcej

Organizowany przez studentów Koncert jest świetną okazją do wkroczenia w świąteczny nastrój przy dźwiękach nowoczesnych aranżacji bożonarodzeniowych przebojów.

W 2011 roku niezapomnianych wrażeń dostarczali nam utalentowani studenci warszawskich szkół wyższych, uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Chopina, jak również członkowie drużyny Nataszy Urbańskiej z programu Bitwa na Głosy oraz charyzmatyczny i lubiany prowadzący – Jarosław Kuźniar.

Przeczytaj także: SGH podzieli się na trzy oddzielne szkoły

W czasie edycji 2012 koncert poprowadziła Dorota Wellman. Wspomogliśmy podopiecznych fundacji Mam Marzenie i mamy nadzieję, że zapewniliśmy im niezapomniane przeżycia.

Wspomnienia z edycji 2013 są wciąż świeże. Oprócz wspaniałej zabawy wydarzenie to zapewniło także wsparcie dla podopiecznej Fundacji Ewy Chodakowskiej oraz podopiecznych Fundacji Słoneczko.

Przeczytaj także: Studenci SGH stworzyli inteligentny portal pracy

Według słów zeszłorocznej koordynatorki wydarzenia „Co roku ten koncert się rozwija i co roku wszystko działa sprawniej” – co zatem czeka nas na tegorocznej edycji? Jedno jest pewne: tym razem także nie zabraknie wielu pozytywnych niespodzianek.

Marcin Poznań
 

16.12.14
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

 • SGH zaprasza kandydatów na dni otwarte uczelni

  Obrazek do artykułu: SGH zaprasza kandydatów na dni otwarte uczelni

  Szkoła Główna Handlowa zachęca kandydatów na studia do udziału w dniu otwartym uczelni. Wśród atrakcji wydarzenia znajduje się otwarcie miasteczka studenckiego, prezentacja oferty naukowej SGH oraz zwiedzanie kampusu w asyście studentów z... Więcej

 • Pieniądze na studia w SGH

  Obrazek do artykułu: Pieniądze na studia w SGH

  Szkoła Główna Handlowa wraz z Bankiem Pekao SA przygotowała specjalny program pożyczkowy dla osób zainteresowanych studiami w SGH, a których nie stać na rozpoczęcie nauki w Warszawie. Więcej

 • SGH: nie spada zainteresowanie studiami płatnymi

  Obrazek do artykułu: SGH: nie spada zainteresowanie studiami płatnymi

  Lepiej przygotowani maturzyści, więcej zarejestrowanych kandydatów, nie spada zainteresowanie studiami płatnymi, wzrasta liczba przyjętych z dyplomem Matury Międzynarodowej - takie wnioski pojawiły się po zakończeniu rekrutacji na studia stacjonarne... Więcej

 • Gowin: nowe prawo o szkolnictwie wyższym wejdzie w życie w październiku

  Obrazek do artykułu: Gowin: nowe prawo o szkolnictwie wyższym wejdzie w życie w październiku

  Bez nauki Polska nie ma przyszłości. Nie ma bez niej rozwoju społecznego i gospodarczego - powiedział w poniedziałek w Toruniu wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Dodał, że Konstytucja dla Nauki wejdzie w życie 1... Więcej

 • Zmiany w szkolnictwie wyższym bez poparcia PiS?

  Obrazek do artykułu: Zmiany w szkolnictwie wyższym bez poparcia PiS?

  Mimo zapewnień resortu nauki o tym, że ustawa reformująca system oświaty została skonsultowana ze wszystkimi zainteresowanymi, wypowiedzi niektórych członków partii rządzącej wskazują, że nie popiera ona inicjatywy Jarosława Gowina. Więcej

Nowy LEX Student Prawa
Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE